Beykent Pimapen Servisi 0212 657 08 58

Beykent Pimapen Servisi 0212 657 08 58

Beykent Pimapen Servisi 0212 657 08 58

Beykent Pimapen tamiri hizmetleri sayesinde yenileme yerine tamir işlemi size %90’a varan tasarruf sağlar. Pencere çerçeve çatlakları, delikleri, çizikleri, sürtünmeleri, kilit ve fitil değişimleri konusunda deneyimliyiz ve pahalı tamiratlara gerek duymadan en iyi tamiratı sunmayı garanti ediyoruz.

 • Pvc Pencereleriniz artık stabil çalışmıyor mu?
 • Pencere ve kapılarınızdan hava ve su geçişimi var?
 • Kilit mekanizması sorun mu çıkartıyor?

Tüm bunlar için Pimapen pencere ve kapılarınızı yenilemenize gerek yok! Bunun yerine, yenisi ile birebir aynı işlevi görecek, aksesuar değişim ve ayarlamalarıyla eski haline kavuşabilir. Üstelik bunlar yeniden yapılmasından %90 daha ekonomiktir.

Beykent Pimapen tamiri hizmetimiz, çerçevelerin geri kalanına sorunsuz bir şekilde uyum sağlayan uzmanlarımızca, uzun ömürlü onarımlar ortaya çıkaracaktır.

Nasıl Çalışırız?

 1. Hızlı tahminlerimizde gizli ücret yoktur.
  Detaylı bilgilendirme sonrasında belirlenen hizmet dışında ekstra bir işlem yoksa, size sunacağımız hizmetlerin dışında kesinlikle gizli veya ekstra ücretler yoktur. Bize yapılacak işlemler hakkında kısa bir bilgi vermeniz yeterlidir; işleri halletmek için size hiçbir yükümlülük altına girmeden fiyatla birlikte bir tahmin gönderelim.
 2. Tamiratınız size uygun bir zamana revize edilebilir.
  Bize ihtiyacınız olduğunda buradayız, bu yüzden sizin için en iyi zamanı seçin ve randevunuzu değiştirmeniz gerekirse, bu bir sorun değil. Yine de bize 48 saat önceden haber vermenizi rica ediyoruz.
 3. Her adımda sizi güncel tutacağız.
  Bazen müşterilerimiz yurtdışı veya yurtiçi bir seyahatteyken bize ulaşabiliyor. Bu gibi durumlarda işlerinin aksamasını da istemiyorlar. Merak etmeyin her adımda sizi güncel olarak bilgilendireceğiz. Randevunuza bir gece önce kimin katılacağına dair tüm ayrıntıları ve ayrıca o gün yola çıktığımızı size bildiren bir bildirim alacaksınız.
 4. Son derece yetenekli ustalarımız, profesyonel kalitede malzemeler kullanır.
  Pimapen pencere ve kapı tamiri hizmetlerimizde, hasarı tamamen gözden geçireceğiz. Her şeyin tekrar harika görünmesini sağlamak için uygulama alanını dikkatlice restore edeceğiz.
 5. Onarım Garantimizle Rahatlayabilirsiniz.
  Tüm tamiratlarımız 3 ay garantilidir, böylece arkanıza yaslanıp yenilenmiş pimapenlerinizin keyfini gönül rahatlığıyla çıkarabilirsiniz.

Pimapen Pencere ve Kapıların Faydaları

Plastikleştirilmiş Polivinyl Klorür veya PVC, çift camlı pencere modelleri ilk çıktığı dönemlerde, Alüminyum Doğramalara alternatif olmuş olsa bile ergonomik yapısı, uzun ömürlü olması ve enerji tasarrufu gibi özellikleri sayesinde artık tek alternatif olmasını sağlamıştır.

Bakım: Pvc Pimapen pencere ve kapılar uzun ömürlüdür ve bakımı kolaydır.

Dayanıklılık: Pvc malzemeleri, diğer pencere çerçevesi malzemelerine kıyasla kolayca bozulmaz.

Çekici: Yeni pencereler alıcıları cezbeder ve hatta değerini artırabilir.

Maliyet: Ahşap gibi diğer pencere çerçevesi türlerine kıyasla PVC faha ucuz biz seçenektir.

Güvenlik: Pvc Pimapen Pencere ve Kapılar, malzemenin sağlamlığı sayesinde çok güvenlidir ve bu da onları en güvenli sistemler olarak öne çıkarır.

Yalıtım: Yalıtım söz konusu olduğunda PVC pencereler, ısıyı içeride tutma ve gürültüyü dışarıda tutma yetenekleri için mevcut en iyi seçenek olarak kabul edilir.

Çevre Dostu: Pvc geri dönüştürülebilir malzemelerden yapıldığından çevre dostudur.

Neden Değiştirmemelisiniz?

 1. Beykent pimapen tamir hizmetleri, uygun maliyetlidir ve önemli ölçüde düşük bir maliyetle yapılabilir.
 2. Bir PVC pencerenin değiştirilmesi daha fazla zaman alır ve maliyeti çok yüksektir.
 3. Pencere değişimi çok zordur ve teknik bilgi gerektirir.

Beykent Pimapen Tamiri ve Bakım İpuçları

Alüminyum pencere ve PVC Pimapen pencere değiştirme hizmetleri fiyat, kalite ve bakım kolaylığı açısından çok benzer olabilir. Tüm hizmetler eşit olarak oluşturulmaz. Dış kapınızı PVC bir veya vinil pencere değişimi ile değiştirmekle ilgileniyorsanız, farklılıkları ve her bir kapı tipinin neler sunabileceğini anlamak önemlidir. Bir PVC kapı evinizde büyük bir fark yaratabilir.

PVC ve alüminyum pencerelerin değiştirilmesi, PVC kapıların bir burulma şeridine veya çift uçlu dişe sahip olması bakımından farklılık gösterir. Çift uçlu dişler profesyonel kurulum gerektirir. Kendi başınıza kurmaları da zordur, bu nedenle yalnızca kapı montajı geçmişi olan işletmeler bunların üstesinden gelebilir. PVC kapılar bu nedenle alüminyumdan daha maliyetlidir. Ayrıca bakımı ve onarımı çok daha kolaydır. Ayrıca hava dalgalanmalarına ve kullanıma karşı daha dayanıklıdırlar.

Her Durumda Pimapen Tamiri En İyi Seçenek

Bazı durumlarda alüminyum kapı PVC kapıdan daha iyi performans gösterebilir. Aşırı sıcaklıklarda yaşıyorsanız, alüminyum bir kapı daha iyi bir seçenek olabilir. Kışın eksi sıfır derece Fahrenheit’e ulaşabilirken, yaz aylarında 100 derece Fahrenheit’e ulaşabilir. PVC kapılar, gündüz veya gece genişlemelerine veya büzülmelerine neden olan sıcaklık dalgalanmalarından zarar görebilir. Alüminyum kapı olmaz. Bu, burkulmaya, iç bükülmeye veya genel renk bozulmasına neden olabilir. Sıcaklık dalgalanmaları sorun değilse, alüminyum kapılar en iyi seçim olabilir. PVC kapılar kadar genişleyip büzüşebilirler.

PVC kapılar hava koşullarına ve sıcaklık dalgalanmalarına diğer kapılara göre daha az duyarlı olsa da yine de zaman zaman boyanmaları gerekir. Bunları boyamaya karar verirseniz, petrol bazlı ürünler veya sert aşındırıcı temizleyiciler kullanmaktan kaçınmalısınız. Bunlar vinil veya alüminyum kapıları çizebilir. Kapınızı aşındırıcı olmayan bir temizleyici ile yıkamak en iyisidir. Herhangi bir kalıntıyı gidermek için temizledikten sonra kapıyı iyice durulayın.

PVC pencere veya kapınızı tamir ederken en güncel teknolojiyi kullanmak önemlidir. Mümkünse, yüksek hızlı elektrikli matkap ve elektrikli püskürtücü gibi özel aletler kullanmak en iyisidir. Bu tür aletleri kullanan bir şirket seçerseniz, onların da en yeni kablosuz alet setlerine sahip olduğundan emin olun. Bu kablosuz aletler, işleri hızlandırmanız gerektiğinde son derece kullanışlıdır. İyi bir onarım şirketi, PVC pencerenize veya kapınıza zarar verebilecek eski aletler veya yöntemler kullanmadıklarından emin olmak için teknisyenlerine de göz kulak olacaktır.

Geniş bir araç, gereç ve teknik yelpazesi, PVC pencere ve kapı onarım şirketi seçiminde bir diğer önemli adımdır. Bu, uzman hizmeti ve paranızın karşılığını en iyi şekilde almanızı sağlayacaktır. Şirketin hasarlı PVC kapı veya pencereleri hızlı ve verimli bir şekilde onarmasını istiyorsunuz. Gerekli becerilere sahip değilseniz, hasarı onarmak için bir profesyonel kiralamak en iyisidir. Telefonla fiyat teklifi alabilir ve tüm işi kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Kolay Temizlenen Menteşeler

Kolay temizlenen menteşeler pencerenizin dış kısmını içeriden temizlemeyi sağladığı için harika seçeneklerdir. Camı 90 derece açtıktan sonra çerçevenin ortasına doğru kaydırıyorsunuz. Kolay temizlik için bir başka harika seçenek de Eğme ve Döndürme penceresidir. Pencereyi alttan içe yatırmak, pencerenin dışını içeriden temizlemeyi çok kolaylaştırır.

Menteşeleri Düzenli Yağlayın

Pimapen kapı ve pencerelerinizin her hareketli parçasını iyi yağlamanız çok önemlidir. PVC pencerelerinizin performansı, kaplanmamış metal parçalarını ne kadar iyi koruduğunuza bağlıdır. WD-40 bu durumda en uygunudur. Modern kapılar ve pencereler nadiren paslanmış menteşelere sahip olsa da, WD-40, ortaya çıktığında paslanmayı gidermek için harika bir iş çıkarır.

Pimapen Çerçevesinin Temizlenmesi

Beykent Pimapen Tamiri servisinin bakım ve onarım ipuçlarında sırada çerçeve temizliği var. Pvc Pencere çerçevelerinizi yılda iki kez temizlemeniz önerilir. Ne kadar çok yaparsanız o kadar az zahmetli olur. Pencereleri açarak kiri, örümcek ağlarını ve tozu temizlemek için eski bir boya fırçası kullanabilirsiniz. Daha sonra elektrikli süpürge ile toz kalıntılarını cakumlayın.

Pencere çerçevelerini ılık suy ve sıvı sabun karışımına batırılmış yumuşak beyaz bir bezle silin. Dış çerçevenin pencereyi tuttuğu köşelerde daha fazla dikkatli olun.

Plastik pencerelerde boya lekelerini önlemek için renkli bez kullanmadığınızdan emin olun. Ayrıca sert kremsiler, süngerler, aşındırıcı bezler veya kimyasal temizleyiciler kullanmamaya çalışın.

İnatçı lekeler için iyi bir solvent PVC temizleyici kullanın. Çevrenizdeki herhangi bir yerel hırdavatçıda mevcuttur, ancak kullanırken silikon contalara uygulamaktan kaçındığınızdan emin olun, böylece contalarınız deforme olmaz.

Daha fazla ipucu:

Gereksiz pencere tamiratından kaçınmak için PVC pencerelerinizin düzgün bir şekilde muhafaza edildiğinden emin olun.

Harici, hareketli parçaları yılda en az bir kez temizleyin ve yağlayın.

Tıkanmışsa tahliye deliklerindeki herhangi bir engeli kontrol edin ve kaldırın.

Gerektiğinde kulplar, kilitler ve menteşelerin değiştirilmesini sağlayın.

Sabun ve su ile düzenli cam temizliği de onarım ihtiyacını azaltmaya yardımcı olabilir.

Sert lekeleri çıkarmak için seyreltilmiş çamaşır suyu kullanabilirsiniz.

Beykent’de pimapen tamiri yetkilisi arıyorsanız bugün bizi arayabilirsiniz. Profesyonel bir pimapen tamiri hizmetini deneyimleyin, ücretsiz keşif ve ekonomik fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.

 

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın