Evcil Hayvan&Ekstra Telli Sineklik

Kedi Sineklikleri, kedi ve diğer evcil hayvanlarınızın evden kaçmaması veya evinize yabancı bir kedi ve diğer hayvanların girmemesi için yapılmaktadır. Yüksek katlarda kedilerin camdan düşmemesi için yaptırılır.

Kedi Sineklikleri, menteşeli veya sabit sineklik olarak yapılmaktadır. Normal sineklik tülünün yerine alüminyum ve paslanmaz sineklik telleri yerleştirilmektedir. Alüminyum tellerinin sert olması sebebiyle dış etkenlere ve kedi tırnaklarına karşı daha dayanıklıdır. Alüminyum sineklik telinin haricinde menfezlerde kullanılan daha geniş boşlukları olan kedileri asla yıpratamadığı alüminyum menfez teli de kullanmaktayız.

 Sineklik tülü ile yapılan sineklikler kedilerin evden çıkmalarını veya camdan düşmelerini engellemez bu sebeple kesinlikle hayvanlarınızı korumak için alüminyum telli sineklik tercih ediniz.

Alüminyum telli sineklikler sağlamdır fakat diğer sineklikler gibi kullanımı kolay değildir. Bir stor sineklik veya pileli sineklik gibi bir kenarda katlanmaz ve sabit kalır. Görünüşü diğer sineklik türlerine nazaran daha az estetiktir. Kedi sinekliği estetikten ziyade koruma ve korunma amaçlı olarak tercih edilmektedir.

Menfez teli ile yaptığımız sineklikler köpeklerinizi dışarıya çıkmasını engellemek için de kullanılabilmektedir. Evinde köpek besleyen hayvan severler içinde yeni bir çözüm yolu ortaya koymaktadır.

kedi-sinekligi
× Whatsapp