Halkalı kedi sinekliği 212 657 08 58 Halkalı kedi sinekliği

Halkalı kedi sinekliği 212 657 08 58 Halkalı kedi sinekliği

Hayvanseverlere müjde!!! Yaz aylarında pencere,kapı açamama dönemi sona erdi. Dünya Kedi Sinekliği ile kediniz evdeyken de rahatlıkla pencereleri açabileceksiniz.

DÜNYA KEDİ SİNEKLİK olarak yıllardır süren çalışmalarımız sonucunda çok iyi sonuçlar elde ettik. Bunları sizlere detaylı olarak açıkladığımız da sizde artık kedi sinekliği yaptırıp gönül rahatlığı ile pencere ve kapılarınızı açık bırakıp dilediğiniz yere gidebileceksiniz. Kedi sineklik modelinde kullanmış olduğumuz sinekliğin profili menteşeli sineklik ile aynıdır. Menteşeli sineklikten 2 farkı bulunmaktadır. İlk olarak tülünü çelik ve alüminyum karışımı bir tül kullanıyoruz. Bu tül hem sert hem de kedinizin patisi ile koparamayacağı bir tüldür. Tül kendi imalatımız olup, yerli üretimdir. Bunun yanı sıra çırt çırt yerine kilit sistemi kullanıyoruz. Bu kilit sistemini sadece siz açabiliyorsunuz. Kediniz istediği kadar sinekliğe baskı uygularsa uygulasın kesinlikle açılmayacaktır. Bu sayede sineklik açılıp, kediniz aşağıya düşmeyecektir. Kullanımı oldukça kolay ürünün pencerenize çok ta şık duracaktır. Dışarıdan gelen güneş ışığını kesmemekle beraber gelen tozları, sinekleri ve haşereleri engelleyecektir.

DÜNYA KEDİ SİNEKLİK  ürününü sadece pencereler değil, balkon kapılarınıza, pencerelere, panjur üstlerine ve sabit olan her yere uygulamasını yapabilmekteyiz. 10 yıllık sineklik firması olarak bunun garantisini siz değerli müşterilerimize vermekteyiz. Pencere ölçüleriniz tam olarak alındığı için kesinlikle kötü durma ve kullanıma engel bir şeyi olmayacaktır. DÜNYA Kedi için Sineklik Biz firmamız olarak öncelik ile müşteri memnuniyeti sunuyoruz. Bu sebepten dolayı memnun kalmanız için uğraşıyoruz. İmalatçı olduğumuz için istediğiniz renk ve istediğiniz ölçü sineklik üretimini yapabiliyoruz.

Halkalı Kedi Sinekligi Halkalı Evcil Hayvan Sinekligi Halkalı Sineklik Halkalı Plise Sinekligi

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın