Klasik Sineklik Sistemleri

Klasik sineklik çeşitleri (sabit, tak matik içe ve dışa açılım çeşitleri), pencere veya kapıların açılır kısımlarının olduğu bölgelere tutturularak kullanılır. Tak çıkar sistemiyle ya da sabitlenerek de kullanılabilir. Kullanım kolaylığı olarak en çok tercih edilen modellerden biridir.

Genellikle dört tarafı çerçeveli olan gözenekli sineklik teli, küçük uçan sineklikleri gecemeyeceği kadar dar gözenekli yapısıyla  dışardan gelen haşerelere izin vermezken aynı zamanda evinize hava girişinide engellemez.

Evinize dışardan girebilecek çoğu küçük canlıyı engelleyen sineklikler, size güven verir. Pencerenizi güvenle açık bırakmanızı sağlayarak evinizi daha rahat havalandırmanıza yardımcı olmuş olur, sineklik sizi tüm haşere ve özellikle kara sinek ve sivri sineklerden korur. Ayrıca bu canlılar tarafından ısırılma riskinizi ortadan kaldırarak taşıdıkları hastalıkların bulaşmasınıda engellemiş olur, size sıcak yaz gecelerin pencerelerinizi açık bırakarak sivrisineksiz rahat ve serin bir uyku imkanı sağlar.

Klasik Sineklikler, evinizdeki inşaat yapı sektörü ürünleri  (kapı, pencere, cam, duvar, parke vb.) düşünüldüğünde aslında en ucuz ürün sınıfında olup, kapı ve pencerelerinizdeki vazgeçilmez tamamlayıcı ürün haline gelmiştir. Pencere ve kapı ölçüleri günümüzde yeni mimarilere göre değişkenlik gösterdiğinden ve sineklik tasarımı gün geçtikçe her kullanıma uygun çeşitlenip şekillenmesinden dolayı Klasik Sineklikler de alternatif tasarımlara kavuşmuşlardır.

ilk yıllarda sadece sabit sineklik kullanılırken, şua nda  dışarıya ve içeriye açılır menteşeli sineklik, katlanır plise akordiyon sineklik, sürgülü kayar sineklik gibi modeller de üretilmektedir.

klasik-sineklik-sistemleri
× Whatsapp